Manisa Soma Evden Eve Nakliyat

29 Ekim 2019

Manisa soma evden eve nakliyat hizmetleri de veren firmamız soma içi veya Soma’dan tüm illere evden eve nakliye taleplerinizi karşılamaktan memnuniyet duyacaktır.
Deneyimli ekibi ile tüm illere şehirler arası taşıma konusunda etkinlik gösteren firmamız, Soma ilçesinde taşınma ihtiyaçlarınızı memnun kalacağınız en iyi şekilde karşılayacaktır.
Taşıma öncesi özenli ve dikkatli bir ambalajlama çalışması meydana getiren firmamız, eşyalarınızın en emniyetli şekilde sorunsuz taşınması sağlar. Evden eve taşıma işlerimizde kullandığımız nakliye araçlarımız, ev eşyası taşıma koşullarına en uygun şekilde tasarlanmış çelik kapalı kasalı kamyonlardır.
Aletlerimizle ev eşyası taşıma işlemlerinde kullanmaya hazır ambalajlama ve marangozluk ekipmanları bulunmaktadır. Deneyimli kadromuz evinize en emniyetli ve ekonomik şekilde taşınmanız için elinden gelen çabayı gösterecektir.
Soma evden eve nakliyat fiyatları ve çalışma koşullarımız hakkında bilgi almak için firmamızı arayarak bilgi alabilirsiniz. Soma içi veya Soma ilçesinden başka illere evden eve taşıma hizmetlerimizden yararlanmanız için sizlere en uygun tutarlarımızı sunacağız.

 

  ADRES: Yeni Mah. 4705 Sokak No: 9/6 Yunusemre / MANİSA

  TELEFON:  0506 051 75 51 (İlhan KARABULUT) / 0531 402 39 42 (Ahmet KARABULUT)

  Bilgi  7 gün 24 Saat Kesintisiz Ulaşım.365 Gün Hizmetinizde..

 

Hızlı Aramak İçin Tıkla

Call Now Button