Manisa Akhisar Evden Eve Nakliyat

29 Ekim 2019

Manisa’nın Akhisar ilçesinde yaşayan veya yaşayacak olan kişiler, Akhisar evden eve nakliyat konusunda Kardeşler Taşımacılık tercih ederek ustalaşmış ekip ve kaliteli hizmetten yana olduklarını belirtmişlerdir. Taşımacılık denilince; senelerın tecrübe birikimi ile günümüz teknolojisini bir arada sizlere sunan hizmetleri ile firmamız her süre size en güvenli, en kaliteli hizmetleri sunmaya devam edecektir.

Akhisar ev taşıma işlerini gerçekleştirirken büyük bir itina ile çalışan uzman ekibimiz ilk başlarda sizlere ücretsiz ekspertiz hizmeti sunmaktadır. Evinizi taşıtmak istediğinizde ekspertizimiz evinize gelerek size eşya, kat, asansör,ambalajlama gibi işlemleri açıklayarak fiyat verecektir. Ondan sonra ise taşıma ekiplerine tüm nakliye detaylarını anlatacak ve güvenli bir Akhisar eşya taşıma işlemine başlanmış olacaktır.

Eşyalarınızı sizin yerinize hepimiz paketleyebiliriz. Ek olarak uzman ekibimiz taşıma işlemi ile hem zamandan tasarruf sağlatabilir, aynı zamanda eşyalarınızın çizilme, kırılma, zedelenme şeklinde durumlardan kurtulmasını sağlayabiliriz. Ayrıca taşınma esnasında profesyonel çalışma gerçekleştirerek; eşyalarınız yeni evinize taşınırken başlarına gelebilecek herhangi bir kaza durumuna karşı da güvence altında olacaksınız.

 

  ADRES: Yeni Mah. 4705 Sokak No: 9/6 Yunusemre / MANİSA

  TELEFON:  0506 051 75 51 (İlhan KARABULUT) / 0531 402 39 42 (Ahmet KARABULUT)

  Bilgi  7 gün 24 Saat Kesintisiz Ulaşım.365 Gün Hizmetinizde..

 

Hızlı Aramak İçin Tıkla

Call Now Button